Marc Jacobs MARCLOGO096-S-CCP-57 Marclogo096 s 57 ccp aurinkolasit
thumbnail
Marc Jacobs Marclogo096 s 57 ccp aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
57mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
57mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
Miesten
Naiset
Temple Pituus
145mm