Jimmy Choo JIMENA-S-2M2-60 Jimena 60s 2m2 aurinkolasit
thumbnail
Jimmy Choo Jimena 60s 2m2 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kulta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Aviator / Navigator
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
objektiivitekniikka
Savu
Kaltevuus
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Takuuaika
2 Years Tuottaja
Eye Koko
60mm
Bridge koko
12mm
Temple Pituus
145mm
UPC
Näytä kaikki
Bridge koko
12mm
Eye Koko
60mm
fit
Suuri
Frame muoto
Aviator / Navigator
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kulta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
Savu
Kaltevuus
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Naiset
Takuuaika
2 Years Tuottaja
Temple Pituus
145mm