Jimmy Choo RUA-G-S-Y9A-56 Rua 56 gs y9a rua aurinkolasit
thumbnail
Jimmy Choo Rua 56 gs y9a rua aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Vaaleanpunainen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Takuuaika
2 Years Tuottaja
Eye Koko
56mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
145mm
UPC
Näytä kaikki
Bridge koko
18mm
Eye Koko
56mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Vaaleanpunainen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Takuuaika
2 Years Tuottaja
Temple Pituus
145mm