Jimmy Choo SONJA-G-S-807-55 Sonja 55 gs 807 sonja aurinkolasit
thumbnail
Jimmy Choo Sonja 55 gs 807 sonja aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Thursday 21 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
 virallinen kauppias
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Takuuaika
2 Years Tuottaja
Eye Koko
55mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
145mm
alue
UPC
Näytä kaikki
Bridge koko
17mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Musta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Takuuaika
2 Years Tuottaja
Temple Pituus
145mm