Moschino MOS128-S-L7Q-57 Mos128 57 s l7q aurinkolasit
thumbnail
Moschino Mos128 57 s l7q aurinkolasit
Kehyksen väri
Oranssi
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Kissan Silmä
Linssin väri
Sininen
fit
Suuri
Eye Koko
57mm
Bridge koko
14mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
14mm
Eye Koko
57mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Oranssi
Linssin väri
Sininen
Temple Pituus
135mm