Moschino MOS145-S-807-55 Mos145 s 55 807 aurinkolasit
thumbnail
Moschino Mos145 s 55 807 aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Thursday 21 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Harmaa
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Musta
Linssin väri
Harmaa
Temple Pituus
135mm