Adidas OR5036-026-49 Or5036 49 026 optiikka
thumbnail
Adidas Or5036 49 026 optiikka OR5036-026-49
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kirkas / Läpikuultava
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Demo-objektiivi
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Pieni
Eye Koko
49mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
49mm
fit
Pieni
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Metalli
Kaksisävyinen
Kirkas / Läpikuultava
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Demo-objektiivi
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
145mm