Gucci GG0556OJ-002-47 Gg0556oj 47 002 optiikat
thumbnail
Gucci Gg0556oj 47 002 optiikat GG0556OJ-002-47
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Thursday 21 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Selvä
Silta tai Pad
Silta
fit
Pieni
Eye Koko
47mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
47mm
fit
Pieni
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Selvä
Silta tai Pad
Silta
Miesten
Naiset
Temple Pituus
140mm