Gucci GG0798O-002-53 Gg0798o 53 002 optiikat
thumbnail
Gucci Gg0798o 53 002 optiikat GG0798O-002-53
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Frame muoto
Kissan Silmä
Linssin väri
Selvä
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Selvä
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm