Gucci GG0826O-001-53 Gg0826o 53 001 optiikka
thumbnail
Gucci Gg0826o 53 001 optiikka GG0826O-001-53
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Musta
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Selvä
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Musta
Linssin väri
Selvä
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
145mm