Gucci GG0827O-002-48 Gg0827o 48 002 optiikat
thumbnail
Gucci Gg0827o 48 002 optiikat GG0827O-002-48
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Linssin väri
Demo-objektiivi
fit
Pieni
Eye Koko
48mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
20mm
Eye Koko
48mm
fit
Pieni
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Demo-objektiivi
Silta tai Pad
Silta
Miesten
Naiset
Temple Pituus
145mm