Michael Kors MK3007-1061-51 Mk3007 51 1061 Sadie Optics
thumbnail
Michael Kors Mk3007 51 1061 Sadie Optics MK3007-1061-51
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Thursday 21 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Semi Rimless
Linssin väri
Selvä
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Keskipitkä
Eye Koko
51mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
51mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Musta
Kehystyyppi
Semi Rimless
Linssin väri
Selvä
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
135mm