Michael Kors MK3051-1014-53 Mk3051 53 1014 Andalusian optiikka
thumbnail
Michael Kors Mk3051 53 1014 Andalusian optiikka MK3051-1014-53
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kulta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Selvä
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kulta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Selvä
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm