Michael Kors MK4114-3952-55 Mk4114 55 3952 punta mita opticals
thumbnail
Michael Kors Mk4114 55 3952 punta mita opticals MK4114-3952-55
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Selvä
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Sininen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Selvä
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
135mm