Oliver Peoples OV5503U-1178-51 Ov5503u 51 1178 optiikka
thumbnail
Oliver Peoples Ov5503u 51 1178 optiikka OV5503U-1178-51
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Selvä
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
51mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
51mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Musta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Selvä
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
145mm