Porsche Design P8279 57 57a optiikat P8279-57A
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 2-4 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Porsche Design P8279-57A P8279 57 57a optiikat
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Perhonen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Demo-objektiivi
objektiivitekniikka
Demo-objektiivi
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
57mm
Bridge koko
13mm
Temple Pituus
140mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
13mm
Eye Koko
57mm
fit
Suuri
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Musta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
objektiivitekniikka
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm