Porsche Design P8345 50 50e optiikat P8345-50E
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 3 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Porsche Design P8345-50E P8345 50 50e optiikat
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Titaani
Frame muoto
Panthos (Teekuppi)
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Demo-objektiivi
objektiivitekniikka
Demo-objektiivi
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Pieni
Eye Koko
50mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
140mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
18mm
Eye Koko
50mm
fit
Pieni
Frame muoto
Panthos (Teekuppi)
Kehyksen materiaali
Titaani
Kehyksen väri
Sininen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
objektiivitekniikka
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
140mm