Porsche Design P8346 55 55e optiikat P8346-55E
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 2-4 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Porsche Design P8346-55E P8346 55 55e optiikat
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Pronssi
Kehyksen materiaali
Titaani
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Demo-objektiivi
objektiivitekniikka
Demo-objektiivi
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
140mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
16mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Titaani
Kehyksen väri
Pronssi
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
objektiivitekniikka
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
140mm