Quiksilver Eqyeg03040 51 51ayel optics EQYEG03040-51AYEL
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
Quiksilver EQYEG03040-51AYEL Eqyeg03040 51 51ayel optics
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Demo-objektiivi
objektiivitekniikka
Demo-objektiivi
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Keskipitkä
Eye Koko
51mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
140mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
16mm
Eye Koko
51mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Sininen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
objektiivitekniikka
Silta tai Pad
Tyyny
Miesten
Naiset
Temple Pituus
140mm