Tory Burch Ty1064 52 3281 muotioptiikka TY1064-3281-52
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
Tory Burch TY1064-3281-52 Ty1064 52 3281 muotioptiikka
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Demo-objektiivi
Silta tai Pad
Tyyny
Eye Koko
52mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
52mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Sininen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Demo-objektiivi
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm