Adidas OR0010-85G-54 Or0010 54 85g alkuperäiset aurinkolasit
thumbnail
Adidas Or0010 54 85g alkuperäiset aurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Thursday 21 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Perhonen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Punainen
objektiivitekniikka
Kaltevuus
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Sininen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Punainen
Kaltevuus
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
135mm