Adidas OR0020-01Z-56 Or0020 56 01z alkuperäiset aurinkolasit
thumbnail
Adidas Or0020 56 01z alkuperäiset aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Perhonen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Violetti
objektiivitekniikka
Kaltevuus
objektiivitekniikka
Savu
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
56mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
130mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
56mm
fit
Suuri
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Musta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Violetti
Kaltevuus
Savu
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
130mm