Adidas OR0037-02Q-58 Or0037 58 02q aurinkolasit
thumbnail
Adidas Or0037 58 02q aurinkolasit
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Geometrinen
Linssin väri
Vihreä
objektiivitekniikka
Peili
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
58mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
58mm
fit
Suuri
Frame muoto
Geometrinen
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Musta
Linssin väri
Vihreä
Peili
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
Naiset
Miesten
Temple Pituus
140mm