Adidas OR0045-02Z-57 Or0045 57 02z alkuperäiset aurinkolasit
thumbnail
Adidas Or0045 57 02z alkuperäiset aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Perhonen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Violetti
objektiivitekniikka
Peili
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
57mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
57mm
fit
Suuri
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Musta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Violetti
Peili
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm