Adidas OR0069-26X-54 Or0069 54 26x aurinkolasit
thumbnail
Adidas Or0069 54 26x aurinkolasit
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kirkas / Läpikuultava
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Sininen
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kirkas / Läpikuultava
Linssin väri
Sininen
Silta tai Pad
Silta
Miesten
Naiset
Temple Pituus
145mm