Adidas SP0013-45G-62 Sp0013 62 45g urheiluaurinkolasit
thumbnail
Adidas Sp0013 62 45g urheiluaurinkolasit
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Beige / Ruskea
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Linssin väri
Beige
objektiivitekniikka
Peili
Silta tai Pad
Silta
Eye Koko
62mm
Bridge koko
13mm
Temple Pituus
125mm
Bridge koko
13mm
Eye Koko
62mm
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen väri
Beige / Ruskea
Linssin väri
Beige
Peili
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
125mm