Adidas SP0023-26X-58 Sp0023 58 26x aurinkolasit
thumbnail
Adidas Sp0023 58 26x aurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Kirkas / Läpikuultava
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
Peili
Silta tai Pad
Silta
Eye Koko
58mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
58mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Kirkas / Läpikuultava
Linssin väri
Sininen
Peili
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
Temple Pituus
140mm