Adidas SP0030-21Z-70 Sp0030 70 21z -urheiluaurinkolasit
thumbnail
Adidas Sp0030 70 21z -urheiluaurinkolasit
Kehyksen väri
Valkoinen
Frame muoto
Aviator / Navigator
Linssin väri
Violetti
Silta tai Pad
Silta
Eye Koko
70mm
Bridge koko
09mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
09mm
Eye Koko
70mm
Frame muoto
Aviator / Navigator
Kehyksen väri
Valkoinen
Linssin väri
Violetti
Silta tai Pad
Silta
Temple Pituus
135mm