Adidas SP0058-20G-60 Sp0058 60 20g aurinkolasit
thumbnail
Adidas Sp0058 60 20g aurinkolasit
Kehyksen väri
Harmaa
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Ruskea
Silta tai Pad
Tyyny
Eye Koko
60mm
Bridge koko
13mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
13mm
Eye Koko
60mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Harmaa
Linssin väri
Ruskea
Silta tai Pad
Tyyny
Temple Pituus
135mm