Adidas SP0060-02R-58 Sp0060 58 02r aurinkolasit
thumbnail
Adidas Sp0060 58 02r aurinkolasit
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Musta
Frame muoto
Aviator / Navigator
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
Polarisoitunut
Silta tai Pad
Tyyny
Eye Koko
58mm
Bridge koko
13mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
13mm
Eye Koko
58mm
Frame muoto
Aviator / Navigator
Kehyksen väri
Musta
Linssin väri
Harmaa
Polarisoitunut
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
Naiset
Miesten
Temple Pituus
135mm