Adidas SP0069-20Z-61 Sp0069 61 20z aurinkolasit
thumbnail
Adidas Sp0069 61 20z aurinkolasit
Kehyksen väri
Harmaa
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Violetti
objektiivitekniikka
Peili
Silta tai Pad
Tyyny
Eye Koko
61mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
130mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
61mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Harmaa
Linssin väri
Violetti
Peili
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
Temple Pituus
130mm