Arnette AN4317-12392H-50 An4317 50 12392h aurinkolasit
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
suodinsovitin
3
Silta tai Pad
Silta
fit
Pieni
Eye Koko
50mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
50mm
fit
Pieni
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
suodinsovitin
3
Temple Pituus
145mm