Arnette AN4318-12382W-53 An4318 53 12382w aurinkolasit
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Ruskea
Frame muoto
Square / Suorakaide
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
21mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
21mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Ruskea
Naiset
Miesten
Temple Pituus
145mm