Arnette AN4319-275983-53 An4319 53 275983 aurinkolasit
thumbnail
Arnette An4319 53 275983 aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 2-4 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
Frame muoto
Panthos (Teekuppi)
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
Polarisoitunut
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
145mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
20mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Panthos (Teekuppi)
Linssin väri
Ruskea
Polarisoitunut
Naiset
Miesten
Temple Pituus
145mm