Arnette AN4320-27862Q-55 An4320 55 27862q aurinkolasit
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Harmaa
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Keltainen
objektiivitekniikka
UV-suoja
suodinsovitin
3
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
145mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
19mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Harmaa
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Keltainen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
Miesten
Naiset
suodinsovitin
3
Temple Pituus
145mm