Arnette AN4325-27592V-54 An4325 54 27592v aurinkolasit
Kehyksen väri
Sininen
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Sininen
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Silta tai Pad
Silta
Temple Pituus
145mm