Arnette AN4332-29006G-69 An4332 69 29006g aurinkolasit
Kehyksen väri
Musta
Frame muoto
Kilpi
Linssin väri
Harmaa
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
69mm
Bridge koko
09mm
Temple Pituus
130mm
Bridge koko
09mm
Eye Koko
69mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kilpi
Kehyksen väri
Musta
Linssin väri
Harmaa
Silta tai Pad
Tyyny
Temple Pituus
130mm