Calvin Klein CK18102S-199-55 Ck18102s 55 199 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck18102s 55 199 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
Solid sävytetty
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
Solid sävytetty
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
140mm