Calvin Klein CK18532S-307-53 Ck18532s 53 307 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck18532s 53 307 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Vihreä
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Vihreä
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
140mm