Calvin Klein CK18536S-269-55 Ck18536s 55 269 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck18536s 55 269 aurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 5 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Ruskea
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Kissan Silmä
Linssin väri
Vihreä
objektiivitekniikka
Kaltevuus
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Ruskea
Linssin väri
Vihreä
Kaltevuus
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
135mm