Calvin Klein CK19703S-248-56 Ck19703s 56 248 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck19703s 56 248 aurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 9 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Ruskea
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
56mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
56mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
140mm