Calvin Klein CK19703S-421-56 Ck19703s 56 421 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck19703s 56 421 aurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 13 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Violetti
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
Savu
Eye Koko
56mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
56mm
Kehyksen väri
Violetti
Linssin väri
Sininen
Savu
Temple Pituus
140mm