Calvin Klein CK19703S-609-56 Ck19703s 56 609 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck19703s 56 609 aurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 15 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Punainen
Linssin väri
Punainen
Eye Koko
56mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
56mm
Temple Pituus
140mm