Calvin Klein CK23503S-528-54 Ck23503s 54 528 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck23503s 54 528 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
20mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
145mm