Calvin Klein CK23535S-604-53 Ck23535s 53 604 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck23535s 53 604 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Punainen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Punainen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
145mm