Calvin Klein CK4358S-204-51 Ck4358s 51 204 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck4358s 51 204 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Ruskea
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
Savu
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
51mm
Bridge koko
21mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
21mm
Eye Koko
51mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Savu
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
145mm