Calvin Klein CK5412S-539-48 Ck5412s 48 539 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck5412s 48 539 aurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 18 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Violetti
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Keltainen
objektiivitekniikka
Peili
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Pieni
Eye Koko
48mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
20mm
Eye Koko
48mm
fit
Pieni
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Violetti
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Keltainen
Peili
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
Naiset
Miesten
Temple Pituus
140mm