Calvin Klein CK5415S-502-49 Ck5415s 49 502 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck5415s 49 502 aurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 13 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Sininen
Linssin väri
Sininen
Eye Koko
49mm
Bridge koko
21mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
21mm
Eye Koko
49mm
Temple Pituus
140mm