Calvin Klein CK5415S-615-49 Ck5415s 49 615 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck5415s 49 615 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
Kehyksen väri
Punainen
Linssin väri
Sininen
Eye Koko
49mm
Bridge koko
21mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
21mm
Eye Koko
49mm
Kehyksen väri
Punainen
Linssin väri
Sininen
Temple Pituus
140mm