Calvin Klein CK5425S-610-50 Ck5425s 50 610 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Ck5425s 50 610 aurinkolasit
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 18 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Punainen
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Keltainen
objektiivitekniikka
Peili
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Pieni
Eye Koko
50mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
50mm
fit
Pieni
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Punainen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Keltainen
Peili
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
135mm